• Головна
  • В Івано-Франківську нагородили фіналістів конкурсу робіт, присвячених ювілею міста
15:08, 11 травня 2012 р.

В Івано-Франківську нагородили фіналістів конкурсу робіт, присвячених ювілею міста

Відбулося нагородження фіналістів конкурсу студентських робіт, присвяченому 350-річчю Івано-Франківська.

10 травня 2012 року в Юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся 2-й етап конкурсу студентських наукових робіт, присвячений 350-річчю Івано-Франківська «Від граду Рівери до м. Івано-Франківська: крізь віки в сьогодення та майбутнє». Організаторами конкурсу виступили постійна депутатська комісія з питань освіти та науки Івано-Франківської обласної ради, комісія з питань духовного відродження, освіти, науки, культури, молоді та спорту міської ради та Галицький історико-політологічний центр.

Організатори конкурсу ставлять перед собою мету стимулювати наукову діяльність студентів, залучити їх до збереження історико-культурної спадщини м. Івано-Франківська та вирішення практичних проблем розвитку міської інфраструктури, включити їх у процес розробки шляхів соціально-економічного розвитку міста, напрацювання напрямків вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування.

До участі в конкурсі цього року запрошувалися студенти вищих навчальних закладів м. Івано-Франківська, які в оформлених у вигляді наукової статті науково-практичних роботах висвітлили актуальні проблеми збереження історико-культурної спадщини міста, окреслили перспективи соціально-економічного розвитку міста, шляхи вирішення житлово-комунальних проблем, виступили з ініціативами формування ефективних органів місцевого самоврядування, відкрили нові горизонти для навчання, праці, національно-культурної просвіти, спортивного дозвілля та відпочинку міської молоді.

Конкурс проводиться у два етапи. До 17 квітня 2012 р. Оргкомітет отримував наукові роботи. Після цього відбулося їх рецензування Конкурсною комісією і визначення учасників другого етапу.Усім учасникам фінального етапу конкурсу вручили дипломи про участь, їх роботи опубліковано в окремому збірнику студентських праць, а переможці ІІ етапу конкурсу отримали цінні (нетбук, електронну книгу і медіа-плеєр).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...