• Головна
  • В Івано-Франківську відкривають програму розвитку ІТ-проектів "1991"
14:57, 23 листопада 2016 р.

В Івано-Франківську відкривають програму розвитку ІТ-проектів "1991"

У рамках програми DOBRE та за підтримки міської ради та профільних департаментів 26 листопада відбудеться офіційне відкриття програми розвитку ІТ-проектів 1991 Івано-Франківськ.

Проект Інкубатору 1991 в Івано-Франківську — це початок реалізації великої п’ятирічної програми. Інкубатор 1991 фінансується Агенцією з міжнародного розвитку (USAID) в партнерстві з Global Communities.

Івано-Франківськ був обраний серед інших міст через активну громадську позицію та великий IT-потенціал. Це друге місто, де відкривається інноваційний простір, що керується IT-активістами ГО SocialBoost.

Відтак, 26 листопада у  науковому містечку “Нова енергія” відбудеться конкурс з відбору міських проектів, які впроваджуватимуться у регіоні. Під час офіційного відкриття доповідатимуть про кошти, які надає USAID для реалізації реформи децентралізації DOBRE, у межах якої запроваджується інкубатор (простір для розвитку міських інноваційних проектів). Міський голова розкаже про пріоритетні напрямки фінансування та як саме поява інкубатору буде сприяти покращенню економічного стану міста.

Відкриття представництва в Івано-Франківську допоможе створити сприятливий інвестиційний клімат та залучати в регіон додаткові фінанси, надасть новий поштовх розвитку місцевому бізнесу. Дозволить активним громадянам створювати сервіси, які будуть аналізувати державні дані та вдосконалювати державні послуги.

Довідка

Інкубатор «1991 Open Data Incubator» — некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним IT-розробникам створити стартапи та сервіси на основі великих масивів відкритих даних, які будуть корисні українським громадянам, компаніям та державним органам. Інкубатор IТ-проектів на основі відкритих даних реалізується на гранти міжнародного донора USAID під управлінням Global Communities, за сприяння Кабінету Міністрів України, окремих міністерств і міжнародних організацій таких як Microsoft, Open Knowledge Foundation, Open Data Institute. В Дніпрі інкубатор підтримується мерією міста.

DOBRE “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” — це програма, яка шляхом надання технічної та фінансової підтримки створить умови у 75 Об’єднаних Територіальних Громадах (ОТГ) України для покращення управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та долучення громадян до розбудови своїх громад. Програма DOBRE працюватиме в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #інкубатор #1991
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...