![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
08:20, 24 листопада 2016 р.
Сьогодні в Івано-Франківську виступить Сергій Жадан
Сьогодні, 24 листопада, в рамках всеукраїнського "ПСИхотуру" на підтримку українського політв'язня Сашка Кольченка, Івано-Франківськ відвідає гостро-соціальний ска-панк проект «Жадан і Собаки».
О 20.00 годині у «Punorama Pub» музиканти обіцяють презентувати нові пісні з останнього альбому “Пси” та виконати найпопулярніші композиції з попередніх альбомів.
Окрім цього о 16-00 годині у Івано-Франківській книгарні «Під лиликом», що по вул. Шевченка, 12, відбудеться відкрита прес-конференція, присвячена «ПСИхотуру», під час усі охочі матимуть змогу поспілкуватися з учасниками гурту та Сергієм Жаданом, а також долучитися до акції підтримки українських політв’язнів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...