Комісія в школі-садку №3 підтвердила звинувачення батьків щодо харчування лише частково

Сьогодні, 22 листопада, було озвучено заключення комісії, яка займалася комплексною перевіркою роботи в ДНЗ №3, зокрема харчуванням дітей.

Комісія постановила, що загалом робота харчоблоку в цілому відповідає нормі. Бактеріологічна експертиза та перевірка санстанції на день перевірки також не виявила суттєвих відхилень.

Більше того, за даними анкетування, що було проведено в школі-садку №3, 84% вихованців закладу задоволені якістю харчування.

Мало того, було заявлено, що з лікарень за період з вересня по жовтень скарг про масове отруєння дітей харчовими продуктами не надходило.

Добові проби та температурний режим в холодильнику відповідають вимогам.

Щодо заявки батьків, що дітям не дають кондитерських виробів та фруктів, комісія інформує, що вихованцям дитячого садку видавали печиво кожного понеділка. Фрукти (яблука) надходили до закладу у великій кількості — за осінні місяцю туди привезли 254 кг яблук, які й видавалися дітям.

Також висновком комісії заявлено, що меню для дітей формується згідно норм і вимог, варіюється від пори року та віку вихованців. 

Проте комісією були виявлені й деякі суттєві порушення.

Інвентаризація комори показало, що у мішках з крупами була міль та її личинки, в самій коморі також велике скупчення молі. Від керівництва садка заявок про міль в крупах не надходило. Проте в борошні молі не було виявлено (батьки закидали ці звинувачення керівництву садка).

В значної частині посуду знайдено пошкодження, вищерблення.

Товарне сусідство продуктів не дотримується — повидло, сосиски, сир зберігаються разом. Овочі також зберігаються з порушенням товарного сусідства. Приміщення, де зберігаються останні, брудне та непровітрюванє.

Цікавим фактом є те, що директор школи-садка №3 Ганна Дорошенко написала заяву на звільнення за власним бажанням і йде з посади. Подальший діалог батьки будуть вести вже з новим керівником закладу.

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська школа-садок№3 харчування комісія висновок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі