У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО)

Сьогодні, 26 листопада, пройшло офіційне відкриття цієї програми, що працює в рамках проекту DOBRE. Воно поклало початок великій п'ятирічній програмі, яка має на меті розвиток інноваційних проектів.

Проект Інкубатору 1991 в нашому місті фінансується Агенцією з міжнародного розвитку (USAID) разом з Global Communities.

На відкриття присутнім доповіли про кошти, які надають вищезазначені організації. Також було висловлено надію, що дана ініціатива створить сприятливий в Івано-Франківську клімат для інвестицій, бізнесу та реалізації інноваційних проектів.

Учасники об'єдналися в команди і демонстрували свої розробки і проекти в сфері ІТ-технологій, такі як: сайт для пошуку кваліфікованого лікаря, де пацієнти залишають свої відгуки про спеціаліста та усю інформацію про нього; сайт, на якому можна знайти житло для оренди та орендувати його он-лайн; мобільний додаток для створення фотографій "до" та "після", завдяки якому можна побачити визначні місця та споруди такими, якими вони були раніше.

У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-1 У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-2 У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-3 У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-4 У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-5 У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-6 У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-7 У місті стартувала програма розвитку ІТ-проектів "1991 Івано-Франківськ" (ФОТО), фото-8
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська 1991Івано-Франківськ інкубаторпроектів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі