• Головна
  • ДПІ у Снятинському районі відкрила сервісний центр з обслуговування платників податків
15:00, 15 травня 2012 р.

ДПІ у Снятинському районі відкрила сервісний центр з обслуговування платників податків

У п’ятницю, 11 травня Державна податкова інспекція у Снятинському районі презентувала сервісний Центр з обслуговування платників податків.

 

В урочистій церемонії презентації Центру взяли участь Голова Державної податкової служби в Івано-Франківській області Віктор Рахміль, голова Івано-Франківської обласної Ради всеукраїнської профспілки працівників органів державної податкової служби Володимир Сірецький, голова Снятинської РДА Андрій Рябошапко, голова Снятинської районної ради Володимир Томаш, міський голова Анатолій Шумко, Голова Ради підприємців при голові райдержадміністрації Роман Шувальський, Голова громадської ради Ігор Дутчак, платники податків, журналісти місцевих ЗМІ, обласного та місцевого телебачення, представники громадських організацій, депутати обласної Ради Володимир Шувальський, Дмитро Дякур, керівники правоохоронних органів.

 

Із вступним словом до присутніх звернувся Голова податкової служби області Віктор Рахміль привітав присутніх та дав високу оцінку події, яка відбулася, побажав працівникам ДПС плідної співпраці з платниками податків, а також виконання всіх поставлених завдань для наповнення Державного та місцевого бюджетів. Він зазначив, що відкриття Центру спрямоване на покращення рівня обслуговування платників податків, створення комфортних умов при поданні звітності, отриманні довідок, дозвільних документів, консультацій.

 

Начальник інспекції Іван Підлетейчук наголосив, що на сьогоднішній день пріоритетним напрямком діяльності ДПС є покращення рівня обслуговування платників податків. І саме відкриття Центру обслуговування платників податків спрямоване на те, щоб покращити рівень обслуговування, забезпечити комфортні умови платникам податків. Він висловив подяку будівельникам, всім тим, хто з розумінням віднісся до ідеї створення Центру, в т.ч. працівникам інспекції, які внесли свою працю в облаштування приміщень і зуміли зробити його таким, яким на сьогодні він виглядає.


Голова Ради підприємців Роман Шувальський позитивно оцінив роботу податкової служби району щодо створення належних умов для платників податків, подякував працівникам за взаєморозуміння та багаторічні партнерські стосунки, зазначив, що платники податків обслуговуватимуться у зручному та доступному режимі.

 

Священнослужителі греко-католицької церкви декан отець мітрат Теодор Оробець та української православної церкви декан отець Михайло Марусяк провели освячення Центру і побажали платникам податків і  колективу інспекції та всім присутнім миру, злагоди, добра і взаєморозуміння на благо нашої держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...