• Головна
  • У Фейсбук-спільноті "Комуналка-ІФ" почнуть перевіряти документи дописувачів
10:40, 8 грудня 2016 р.

У Фейсбук-спільноті "Комуналка-ІФ" почнуть перевіряти документи дописувачів

Про нову політику адміністрації цієї спільноти повідомила вчора одна з активних дописувачок Галина Залецька. Причина — почастішання випадків, коли пости в групі публікуються з "фейкових" облікових записів:

Записати

Нововведення викликало бурхливі дискусії серед учасників спільноти. Думки розділилися. Один фронт підтримував ініціативу, адже вона дозволить ефективно боротися з інформаційним засміченням.

Інші наголошують на тому, що вимагати від громадянин України розголошення особистих даних — це  порушення чинного законодавства.

«Як на мене, то модерування цілком достатньо! Якщо вказувати паспортні дані, то це зазіхання на особисті дані» — коментує один з учасників спільноти.

Авторка посту наголошує, що фотографія з документами буде вимагатися не від усіх дописувачі групи, а лише від тих, реальність чиїх аккаунтів видається адміністрації спільноти сумнівною.

Довідка:  В Україні діє закон «Про захист персональних даних», згідно якому відповідно до ч. 2 ст. 8 Закону «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:
— знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
— отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
— на доступ до своїх персональних даних;
— отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
— на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
— вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
— відкликати згоду на обробку персональних даних;
— знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
— на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #КомуналкаІФ #перевіркаособистості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...