• Головна
  • До 1 червня платникам єдиного податку необхідно отримати Свідоцтва нового зразка
13:45, 22 травня 2012 р.

До 1 червня платникам єдиного податку необхідно отримати Свідоцтва нового зразка

Згідно з пп. «а» пункту 5 розділу ІІ «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України від 04.11.2011 року № 4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.

З урахуванням зазначеного Державна податкова служба в області запрошує платників податків отримати Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка згідно з поданими заявами про застосування спрощеної системи оподаткування на 2012 рік.

Відповідно до п. 2. Порядку видачі свідоцтва платника єдиного податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011 року  N 1675, свідоцтво видається безстроково виключно суб'єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

Для отримання свідоцтва платника єдиного податку слід звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації із свідоцтвом старого зразка та подати заяву в довільній формі про його заміну. Крім того, необхідно мати документ, який посвідчує особу.

 

ДПС в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...