• Головна
  • З 2017 року змінюється система оподаткування фізичних осіб-підприємців. Тепер платитимуть всі
07:35, 28 грудня 2016 р.

З 2017 року змінюється система оподаткування фізичних осіб-підприємців. Тепер платитимуть всі

Вчора, 27 грудня Президент України затвердив нові правила, за якими будуть сплачувати податки ФОП. Тепер поповнювати державний бюджет будуть і ті з них, які не отримують прибутку.

Тепер ФОП будуть сплачувати податок за новими правилами — інформує 0342.ua з посиланням на офіційний сайт Верховної Ради.

За новини нормами, 1 січня 2017 2-й та 3-й групам ФОП  доведеться платити єдиний соціальний внесок понад 704 гривні на місяць, навіть якщо підприємці тимчасово не мають жодного прибутку.

Раніше ФОП мав сплачувати 5% податок та ЄСВ у разі отримання прибутку.  Якщо ж руху коштів не було, то сплачувати не було необхідності.

Як відомо, від 1 січня 2017 року в Україні вдвічі зросте розмір мінімальної зарплати – від 1,6 тис. грн до 3,2 тис. грн. Відповідно зростуть і соцстандарти, штрафи та податки, які прив'язані до мінімальної зарплати.

Зокрема, більшості фізичних осіб-підприємців доведеться сплачувати вдвічі вищі єдині соціальні внески (ЄСВ) до Пенсійного фонду. Якщо нині він становить 352 грн на місяць, то буде 704 грн (22% від мінімальної зарплати). 

ФОП, за винятком тих, які перебувають на єдиному податку 1-ї групи, від 2017 року будуть зобов'язані платити ЄСВ, в тому числі за місяці, в яких вони не отримали доходу. Навіть якщо фізична особа-підприємець перебуває на загальній системі оподаткування і не веде бізнес (так звані "нулівки"). Тому експерти радять офіційно закрити "мертві" ФОП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #оподаткуванняФОП #2017рік #ПетроПорошенко #новіправила
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...