• Головна
  • Новітні методи діагностики раку шийки матки
Новини компаній
09:30, 30 грудня 2016 р.

Новітні методи діагностики раку шийки матки

Новини компаній

Кожна жінка повинна дбати не тільки про свою красу, але й про власне здоров’я.  Тому не можна забувати про необхідність проведення медичних обстежень, адже наш організм може приготувати нам небажані сюрпризи, які ми відчуємо тоді, коли буде надто пізно. Одним із них – рак шийки матки.

Рак шийки матки – це злоякісне новоутворення слизової оболонки шийки матки. У світі щороку діагностують це захворювання у великої кількості жінок. Основною причиною цього є те, що вони надто пізно звертаються за допомогою до спеціаліста, переважно на пізніх стадіях, коли лікування фактично не дає бажаного ефекту. Саме тому статистика дає нам жахливі результати:  щороку у світі виявляють понад 600 тисяч хворих, а в Україні – 5, 5 тисяч.

На Івано-Франківщині реєструються близько 130 випадків на рік, 40 з них – занедбані. Що саме спричиняє таку сумну картину?

Є ряд певних причин, котрі відіграють важливу роль у виникненні раку шийки матки:

-       наявність паліломавірусу людини;

-       ранній початок статевого життя;

-       безладне статеве життя;

-       куріння;

-       генетична схильність;

-       перенесені інфекційні захворювання;

-       зловживання оральними контрацептивами.

При прогресуванні захворювання у жінки можуть з'являтися такі симптоми, як вагінальні кровотечі (не пов’язані з менструаціями), біль в низу живота, біль і контактні кровотечі під час статевого акту.

Вважається, що можливість раннього виявлення раку шийки матки більш імовірна при проведенні щорічного скринінгу. На сьогодні цитологічний скринінг є найінформативнішим методом. Рідинна цитологія – новітній високотехнологічний метод діагностики та ідентифікації захворювань шийки матки. Впровадження даного методу дало змогу зменшити частоту інвазивного цервікального раку майже на 30 %. Рідинна цитологія усуває проблеми забору матеріалу за допомогою мазка: зберігає весь зразок, отриманий з шийки матки; дозволяє отримати тонкий препарат; волога фіксація підсилює чіткість клітинних структур і виключає появу артефактів при висушуванні на повітрі; дає можливість готувати додаткові препарати, якщо перший виявився несправним; також зразок може бути використаний для проведення інших досліджень.

На даний момент,  медичний центр «Оксфорд Медікал» запровадив ефективну цитологічну діагностику, тобто оцінку досліджуваного матеріалу за допомогою рідинної цитології, яка в декілька раз достовірніша ніж взяття звичайного мазка на виявлення атипових клітин.

(0342) 777 299; (050) 3 777 299; (067) 3 777 299.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #Волгін #Оксфорд #ракшийкиматки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...