
10:50, 30 грудня 2016 р.
Податківців взяли на хабарі в 2 тисячі доларів
Групу осіб, що є працівниками фіскальної служби області, затримано на хабарі.
Посадовців ГУ ДФС в області та Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську ГУ ДФС в області викрито на хабарі в 2 тисячі доларів.
За цю суму зловмисники гарантували непроведення перевірки суб’єкта господарювання, який займається експортом лісопродукції, щодо додержання вимог податкового законодавства.
Передача коштів відбувалась двома траншами. Після одержання другої частини коштів посадовців затримано.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Наразі вирішується питання щодо оголошення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Тривають першочергові слідчі дії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 причин чому варто стати сурогатною мамою
Новини компаній
11:00
29 листопада
17:00
24 листопада
Фелікс Редька везе “ЗОЛОТІ СТЕНДАПИ” Україною!
Новини компаній
09:00
24 листопада
Робота на зимовий період – теплі склади
Новини компаній
13:52
23 листопада
Чохли з корисними функціями для Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Новини компаній
13:00
21 листопада
«Побудова комунікації з військовими починається з поваги». Young Business Club започаткував серію семінарів з адаптації цивільних
Новини компаній
15:00
17 листопада
Як вибрати комплект зчеплення: поради експертів PartsDim
Новини компаній
16:41
16 листопада
09:00
14 листопада
Спецтема
Оголошення
15:09, 22 листопада
18:12, 1 грудня
15:09, 22 листопада
15:09, 22 листопада
live comments feed...
Коментарі