• Головна
  • З 1 січня 2017 року змінено поядок нарахування і обсяг виплат по безробіттю
18:20, 2 січня 2017 р.

З 1 січня 2017 року змінено поядок нарахування і обсяг виплат по безробіттю

Як і розмір мінімальної заробітної плати, з нового року виплати по безробіттю також зросли.

Згідно з документами, зареєстрованим 30 листопада минулого року, з 1 січня 2017 року встановлено нові розміри допомоги по безробіттю в Україні — пише 0342.ua з посиланням на Hiser.

Мінімальні розміри допомоги були затверджені постановою Фонду загальнообов'язкового соціального страхування на випадок статусу «безробітний». Згідно з новою постановою, мінімальний розмір допомоги тепер буде досягати 544 гривень для застрахованих громадян, стаж яких не досягає шести місяців, а також для інших осіб, які вказані в статті 22 частини другої Закону про загальнообов'язкове соціальне страхування на випадок втрати роботи. Для безробітних осіб, трудовий стаж яких перевищує шість місяців, допомога по безробіттю буде складає 1160 гривень  — ці правила вказані в статті 22 частини першої.

Нагадаємо, що раніше допомогу з безробіття в Україні досягало 544 гривень і 80 відсотків від прожиткового мінімуму для всіх працездатних громадян відповідно для цих категорій. Потрібно відзначити, що число безробітних в нашій країні не скорочується, більш того, зростає число тих, хто працює неофіційно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #виплатипобезробіттю.1січня2017року
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...