• Головна
  • Міністр охорони здоров' в захваті від ідеї доцента медицини з Івано-Франківська (ВІДЕО)
14:40, 14 січня 2017 р.

Міністр охорони здоров' в захваті від ідеї доцента медицини з Івано-Франківська (ВІДЕО)

Викладачка Івано-Франківаського медичного університету та її студент створили доступний курс медичного циклу "Проста гістологія", в якому пояснено про будову і життєдіяльність клітин. 

Доцент кафедри гістології, цитології та ембріології місцевого медичного університету Ольга Гевка та студент шостого курсу Микола Островський вирішили створити курс на платформі Prometheus.

Міністр охорони здоров' в захваті від ідеї доцента медицини з Івано-Франківська (ВІДЕО), фото-1

Доцент кафедри гістології, цитології та ембріології ІМУ Ольга Гевка

Міністр охорони здоров' в захваті від ідеї доцента медицини з Івано-Франківська (ВІДЕО), фото-2

Студент шостого курсу ІМУ Микола Островський

Як зазначають творці Prometheus, ще місяць тому тут абсолютно точно не планували запускати курси медичної тематики. Але перед Новим роком практично одночасно з ними зв’язалися відразу три групи волонтерів, які самостійно створили медичні безкоштовні онлайн-курси і отримали дозвіл на переклад низки провідних західних курсів.

прометеус

прометеус

Міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун в захваті від такої ідеї, особливо від доступності змісту на відео: коли складні речі пояснюються легко і доступно. Відео Супрун прокоментувала на своїй сторінці у фейсбук.

супурун

супурун

«Вивчення м’язової чи будь-якої іншої тканини неможливе без розуміння будови клітини. З клітин все починається, — говорить Ольга Гевка. — Наш курс складається з трьох частин. Спершу ми поступово охопимо цитологію, науку про клітини. Згодом — загальну гістологію, в якій вивчатимемо тканини. З цими знаннями ми зможемо піднятися на рівень органів під час вивчення спеціальної гістології. У наших відео ми забезпечимо глядачів тією важливою інформацією про будову та функції людського організму, яка необхідна для вивчення клінічних дисциплін, та буде основою їхнього клінічного мислення як майбутніх лікарів».

Сторінка он-лайн курсу «Проста гістологія» на сайті Prometheus.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #гістологія #наука #Гевка #Прометеус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...