• Головна
  • В Україні запускається нова послуга дистанційної підтримки сімей з аутистами
20:30, 18 січня 2017 р.

В Україні запускається нова послуга дистанційної підтримки сімей з аутистами

У січні 2017 року спеціалізований сад для дітей з особливостями у розвитку «Дитина з майбутнім» (Київ) запускає нову послугу — індивідуальну дистанційну програму розвитку «Наша Дитина» для діток, які не відвідують садок, що проживають як в Києві, так і в усіх регіонах України.

Програма «Наша Дитина» — це, в першу чергу, унікальна можливість для сімей з аутистами. Нова послуга дозволить батькам не тільки отримати якісні консультації фахівців закладу, які мають 6-річний досвід щоденної роботи з дітьми з синдромом аутизму, але і індивідуальний план дій на найближчі 6 місяців без зміни місця проживання та інших незручностей побутового та іншого характеру.

Програма складається на основі результатів тестування рівня розвитку дитини, яке проводиться на території садка педагогами. Програма розроблена таким чином, що дозволяє в короткий термін зрозуміти можливості і потреби вашої дитини і розробити індивідуальну програму, за якою протягом шести місяців з дитиною можуть працювати фахівці або батьки.

«Наша Дитина» містить детальні інструкції для педагогів і батьків, дає можливість проходити максимально ефективну реабілітацію в режимі домашніх занять. Нова послуга буде дуже зручною для тих батьків, які хочуть дати дитині максимум, але в силу різних причин не можуть щодня відвідувати спеціалізований дитячий сад, зокрема «Дитину з майбутнім».

Наталя Мінченко з Прилук, мама Данила, якому 4,5 рочки, отримала першу індивідуальну програму «Наша Дитина». «Піврічна програма занять з дитиною стала для мене справжньою знахідкою! Вона полегшить роботу нашим місцевим фахівцям, які дуже позитивно реагують на підказки з Києва, адже вони прагнуть знань, нових методів і підходів, — каже Наталя. — Я також почула багато корисного для себе: як спілкуватися і займатися з дитиною ефективніше».

В рамках саду «Дитина з майбутнім» для кожного вихованця розробляється індивідуальна програма розвитку, згідно з якою йде індивідуальна і групова робота з дитиною. Такий підхід забезпечує високі показники і ефективність розвитку дитини. Сад пишається таким підходом в роботі з дітьми протягом шести років. Тепер така можливість доступна і для дітей, які не проходять навчання безпосередньо в садочку.

"Дуже часто до нас в сад звертаються батьки з інших регіонів, які не мають можливості у нас навчатися, так як тільки одиниці готові переїжджати для навчання в саду. Тому з урахуванням розвитку інформаційних технологій ми прийшли до впровадження нового сервісу для батьків «Наша Дитина», який надає можливість не прив'язуватися до Києва і допомагати фахівцям і собі на місці в реабілітації та навчанні дитини, — коментує новинку директор саду Наталя Стручек. — Ми впевнені, що такий підхід, напрацьований щоденною багаторічною роботою наших педагогів, відкриє доступ до якісної освіти дитини будь-якої української сім'ї, незалежно від місця її проживання".

Після закінчення 6-місячної програми «Наша Дитина» сім'я має можливість приїхати за новою програмою на наступний 6-місячний період, забезпечуючи таким чином якісний дистанційний супровід розвитку і навчання дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #аутисти #дистанційненавчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...