• Головна
  • В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка
15:32, 20 січня 2017 р.

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка

Сьогодні, 20 січня, Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області відзвітувало про результати роботи Міністерства юстиції України та обласного управління у 2016 році.

Зокрема, було проведено реформу виконавчої служби. Серед позитивних характеристик є те, що приватні виконавці зацікавлені в якнайшвидшому і максимально повному виконанні рішення суду, адже вони працюють за відсоток від стягнення (5%), вони дібрані в умовах жорсткого конкурсу, пройшли навчання і стажування.

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-1

В Управлінні також провели кадрові зміни:

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-2

Окрім того, в рамках децентралізації змінюється та збільшується коло суб’єктів, які мають право проводити державну реєстрацію. А саме, повноваження з проведення держаної реєстрації передаються органами Міністерством юстиції України до виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних та районних у містах державних адміністрацій. Крім того, державну реєстрацію тепер мають право проводити нотаріуси як державні так і приватні.

k_QUFzzIHIEkGLr4aNlmdA

Більше того, було удосконалено систему реєстрації, прийнято андирейдерський закон, який дав можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації. Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно може прийняти рішення про відміну реєстраційної дії і повернути вкрадене майно. На відміну від судової тяганини, яка раніше була єдиним можливим способом відстояти свої права і подекуди затягувалася на кілька років, дана процедура дає можливість швидко відреагувати на спробу захоплення. Відповідно, рейдерам дуже складно перепродати захоплене майно за такий короткий проміжок часу.

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-3

Ще одна реформа стосується права громадянина України на безоплатну правову допомогу. 1 вересня 2016 року по всій Україні запрацювало 405 бюро правової допомоги, основними завданнями яких є правопросвітництво у територіальних громадах, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та надання громадянам безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Iвано-Франківській області знаходиться і Івано-Франківську по вул. Грюнвальдська, 8. Йому підпорядковуються такі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме Івано-Франківський (вул. І. Франка, 4), Калуський (вул. С.Бандери, 18) та Коломийський (вул. А.Міцкевича, 2) місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-4

Питання, по яких найчастіше прикарпатці звертаються до спеціалістів безоплатної правової допомоги:

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-5
В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-6
В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-7
VbWSjPutUmEhHJ83IVv9j8

Що стосується змін у державній реєстрації шлюбу, то тепер українці, а зокрема й іванофранківці можуть одружитися за 1 добу. Пілотний проект щодо спрощеної реєстрації шлюбу в Україні стартував у липні 2016-го. А вже з січня 2017-го до переліку міст, де впроваджується проект, додали й Івано-Франківськ. Також запрацював сервіс з видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо у медичних закладах області. Вже не потрібно їздити в РАЦСи і чекати у чергах. Достатньо подати відповідні документи до РАЦСу і отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку.

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-8

Про плани Міністерства юстиції на 2017 рік:

В Івано-Франківську в управлінні юстиції відзвітували про результати роботи за 2016 рік. Інфографіка, фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #міністерствоюстиції #реформа #звіт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...