• Головна
  • «Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки
10:00, 29 січня 2017 р.

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки

Приватний навчальний заклад «Галицька академія» уже 20 років надає послуги у галузі вищої освіти. У минулому році підприємство зацікавилось будівельною сферою — навчальний закладу планує звести на своїй території кілька багатоповерхівок з хостелами, квартирами та житлом для студентів і працівників університету.

У грудні 2016 року, Департамент містобудування, архітектури і культурної спадщини видав ПВНЗ «Галицька академія» містобудівні умови та обмеження на будівництво багатофункціонального комплексу споруд житлово-громадського призначення, за адресою вулиця Вовчинецька, 227, пише Побудовано.

Містобудівна документація видана на три черги будівництва. Навчальний заклад планує звести три будинки висотою у десять поверхів, у кожному з яких передбачена різноманітна кількість житлових осередків. Це, зокрема, житло І категорії для студентів університету, житло ІІ категорії для працівників університету, квартири і навіть хостели. «Галицька академія» як об’єкт підприємницької діяльності надає послуги у галузі вищої освіт і не володіє ліцензією на будівництво житлових будинків. Припускаємо, що будівельні роботи здійснюватиме фірма підрядник.

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-1

Містобудівні умови і обмеження на першу чергу будівництва 

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-2

Містобудівні умови і обмеження на другу чергу будівництва 

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-3

Містобудівні умови і обмеження на третю чергу будівництва 

Комплекс споруд житлово-громадського призначення зведуть на території самого навчального закладу. На сайті академії її адреса зазначена як вулиця Вовчинецька, 227.

Згідно даних кадастрової карти, із жовтня 2015 року, навчальний заклад володіє правом власності на три земельні ділянки площами 0,586 га, 0,15 га та 0,47 га. Їх місцезнаходження вказане як вулиця Вовчинецька, 227, село Вовчинець, Івано-Франківської міської ради.

Цільове призначення усіх трьох ділянок одне і теж — «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти», що не передбачає зведення житлових будинків.

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-4

Земельна ділянка площею 0,586 га на кадастровій карті 

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-5

Земельна ділянка площею 0,15 га на кадастровій карті 

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-6

Земельна ділянка площею 0,47 га на кадастровій карті 

За законом вказані ділянки відносяться до земель громадської забудови, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів) та інших об'єктів загального користування.

Крім цього, навчальний заклад є одним із орендарів земельної ділянки площею 0,339 га, яка знаходиться поруч із вищезазначеними територіями по вулиці Вовчинецькій, 227. Її цільове призначення — «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови».

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-7

Земельна ділянка площею 0,339 га на кадастровій карті 

Довідково:

За даними аналітичної платформи «YouControl», Приватний вищий навчальний заклад «Галицька академія» заснований у 2006 році. Підприємство є правонаступником закритого акціонерного товариства інститут менеджменту та економіки, що було створене у 1997 році. Основний вид діяльності — вища освіта. Керівником навчального закладу зазначений Савич Василь Іванович.

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-8
«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-9
«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-10

За інформацією аналітичної платформи «YouControl» Василь Савич є керівником ще двох підприємств. Це рекламне агентство «Карпати-Віта» та приватне підприємство «Станіслав-Бізнес» (вид діяльності — надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна). Крім цього, він зазначений у числі засновників таких фірм як ТОВ «Аудит-Сервіс інк» (діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту), ТОВ «Туристична фірма «Галакадемтур», ТОВ «Фінексперт» (наукова та технічна діяльність), ТОВ «Центр підготовки сертифікованих програмістів» (комп'ютерне програмування) та «Івано-Франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів».

«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-11
«Галицька академія» будуватиме на своїй території житлові будинки, фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #Галицькаакадемія #будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...