• Головна
  • Оголошено першого переможця конкурсу на визначення управителя будинків у місті
17:15, 30 січня 2017 р.

Оголошено першого переможця конкурсу на визначення управителя будинків у місті

Рішення було прийняте сьогодні, 30 січня, на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Визначено управителя жилих будинків по лотах 1, 2, 3.

На сайті Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою  триває конкурс на визначення управителя будинків в місті Івано-Франківську.

За результатами засідання конкурсної комісії 12.01.2017 року до участі в конкурсі допущено дві організації, а саме ТзОВ "Управляюча компанія ПРОФ-СЕРВІС" (м. Івано-Франківськ) та ТОВ "Балтія-Сервіс" (м. Львів).

За результатами перевірки поданих документів рішенням  виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 30.01.2017 року визначено ТзОВ «Управляюча компанія Проф-Сервіс» виконавцем послуги з управління будинками згідно переліку.

ТзОВ «Управляюча компанія Проф-Сервіс», як переможець конкурсу, розмістить на інформаційних стендах у  під’їздах будинків оголошення про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги з управління будинком.

Наступні засідання конкурсної комісії відбудуться 1-го та 7-го лютого цього року і  будуть розглянуті пропозиції організацій щодо управління житловими будинками по 4,5 та  6-8 лотах відповідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #управительбудинку #1 #2 #3лот
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...