• Головна
  • Українські педіатри зняли відео, в якому розвіяли міфи про лікування вірусних інфекцій (ВІДЕО)
14:50, 5 лютого 2017 р.

Українські педіатри зняли відео, в якому розвіяли міфи про лікування вірусних інфекцій (ВІДЕО)

Педіатри з усієї України записали відеозвернення до українських батьків, в якому розвінчують основні міфи щодо лікування вірусних інфекцій у дітей. У ролику також дає поради відомий педіатр з Івано-Франківська. 

Франківський педіатр, дитячий імунолог-алерголог, канд. мед. наук, доцент кафедри дитячих хвороб ПО ІФНМУ Віра Сем'янчук розповіла, що ідея відео започаткована вінницькими педіатрами Сергієм і Ольгою Макаровими після конференції у Вінниці, в якій брали участь президент Європейської академії педіатрії проф. Арунас Валіуліс, популярний український педіатр Євгеній Комаровський і Міністр охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Таким чином лікарі вирішили донести до українських батьків особливості перебігу вірусних інфекцій (гострий риніт, фарингіт, отит тощо) і правильне лікування при них. Педіатри поділилися на ролі і кожен розповідав свій аспект", — пояснює лікар.

Віра Сем'янчук каже, що дуже часто при вірусних інфекціях батьки купують антибіотики, але таке лікування вкрай неправильне. У своїй промові педіатр розповіла про феномен ангіни і чому її часто плутають з вірусною інфекцією, яка має лікуватися абсолютно не так, як ангіна. 

"Батьки звикли використовувати при лікуванні багато ліків і іноді їм важко пояснити, що це непросто непотрібно, а й у певних випадках — шкідливо. Наприклад, дітям до року сиропи від кашлю протипоказані, бо можуть призвести до ускладнень. Оскільки маленькі дітки не вміють відкашлювати мокроту, яка посилено стимулюється ліками. У протоколах лікування європейських країн і Америки ці ліки протипоказані до 2-3 років", — резюмує медик.

Відеозвернення педіатрів до батьків дивіться тут.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року українські педіатри у мережі розпочали флешмоб 
#безполіпрагмазії у педіатрії! Таким чином вони закликали батьків і своїх колег не використовувати противірусні, гомеопатію і антибіотики і т.д. при лікуванні ГРВІ. 

Читайте також: "Паніка, щодо "страшного" вірусу Коксакі роздута з нічого", — медики

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #лігуванняГРВІудітей #педіатрипролікуванняГРВІ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...