![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:00, 6 червня 2012 р.
Астрономічна обсерваторія стане візитівкою Прикарпаття
Астрономічна обсерваторія стане візитівкою Прикарпаття. Принаймні, такі наміри у новообраного ректора Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігоря Цепенди.
Освітянин переконаний, гірська обсерваторія, розташована на горі Піп-Івані, повинна стати туристичним осередком. «Цей об’єкт неабияк цікавить науковців. По-перше - задля відновлення астрономічної обсерваторії. Також в планах відкриття тут біологічного центру з дослідження рослинності Карпат. Крім того цінними будуть сезонні екологічні експедиції професора Кугутяка.
Він зробив доволі цікаві знахідки – давні капища, які до цього часу навіть не входили в туристичні маршрути». Установу, яку називають "Білим Слоном", законсервують. Роботи заплановано розпочати з липня. Наразі ж вирішується питання, яким чином забезпечити транспортне сполучення до Піп-Івана. За допомогою гелікоптера чи іншими транспортними засобами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...