• Головна
  • Хот-доги і гамбургерги на Привокзальній площі Івано-Франківська продають без дозволу санепідемстанції
09:40, 6 червня 2012 р.

Хот-доги і гамбургерги на Привокзальній площі Івано-Франківська продають без дозволу санепідемстанції

З початку травня співробітники ветеринарної міліції обласного УМВС разом із працівниками підрозділів Державної служби боротьби з економічною злочинністю та Державтоінспекції перевірили понад 60 суб’єктів господарської діяльності.

У результаті цих перевірок було складено 28 протоколів про адміністративні правопорушення та накладення штрафів.

Також відповідно до складених протоколів винесено 14 приписів на усунення виявлених недоліків і вилучено з обігу майже три тонни продукції тваринного походження сумнівної якості з її подальшою утилізацією.

Так, при відпрацюванні закладів торгівлі на території Івано-Франківська на Привокзальній площі було виявлено, що в двох кіосках виготовлення та реалізація хот-догів і гамбургерів відбувається без відповідного дозволу санепідемстанції, а також відсутні документи якості й безпеки на тваринницьку сировину, з якої, власне, виробляється їжа, пише "Фіртка з посиланням на "АП".

Діяльність обох „точок” громадського харчування призупинено, матеріали передані для розгляду та прийняття рішення в Івано-Франківський міськвідділ міліції, бо йдеться про порушення порядку зайняття господарською діяльністю.

Крім того, працівники сектору ветеринарної міліції УМВС відпрацьовували заклади торгівлі в районних центрах і селищах області. Зокрема в Перегінську в кіоску теж виготовляли та продавали хот-доги й чебуреки без відповідного дозволу санепідемстанції та документів якості й безпеки на тваринницьку сировину.

Варто додати, що щороку працівниками ветеринарної міліції спільно із іншими правоохоронними органами на споживчому ринку області виявляється від 20 до 70 тонн недоброякісної продукції тваринництва, документується близько двадцяти фактів правопорушень із ознаками кримінального характеру, які в подальшому передаються для розслідування в слідчі органи та прокуратуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...