• Головна
  • Еміграція буває різна. В Івано-Франківську обговорили проблему торгівлі людьми
12:00, 22 лютого 2017 р.

Еміграція буває різна. В Івано-Франківську обговорили проблему торгівлі людьми

Представники місцевої влади та громадських організацій підбили підсумки роботи, спрямованої на покращення ефективності державної політики з протидії торгівлі людьми, яка впроваджувалась в області впродовж останніх місяців.

Сьогодні, 21 лютого, в Івано-Франківську обговорили проблему торгівлі людьми та кроки до її вирішення. Найкращим методом для цього, на думку експертів та представників державної влади, є ефективне проведення інформаційно-просвітницької ліяльності. Адже, коли суспільство знатиме про ризики, причини та наслідки торгівлі людьми, багато хто задумається перед кардинальним рішенням "виїхати з України".

"Зрозуміло, що ситуація, в якій ми живемо в Україні спокушає нас не залишатися тут. Тому, люди не завжди легально намагаються виїхати за кордон. Така реальність. Не всі люди, які потерпіли від торгівлі чи насильства за кордоном можуть це визнати. І важливо дати людям зрозуміти, як можна вберегти себе від поганих наслідків емміграції", —  зазначив директор БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" Володимир Чорній.

Працівники Івано-Франківського Карітасу минулого року зафіксували випадки з 10 жителями області, які постраждали від торгівлі людьми. Троє з них звернулися до обласного департаменту соціальної політики для отримання статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми, та отримують комплексну допомогу з боку державних установ.

Розуміючи важливість інформаційної, профілактичної роботи, спрямованої на попередження торгівлі людьми та ідентифікації постраждалих, було затверджено комплекс заходів Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017 – 2021 роки. Карітас Івано-Франківськ активно долучився до цього процесу, зокрема ініціював включення до Програми заходів та виділення коштів для проведення інформаційних кампаній, навчальних тренінгів, семінарів, видавництва методичних посібників, друку інформаційних матеріалів, тощо.

До теми: Потенційних емігрантів Франківщини інформують, як вберегти себе від рабства

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківськ #торгівлялюдьми #карітас
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...