• Головна
  • Івано-Франківськ має стати екологічно та економічно успішним містом, – канадський експерт
11:20, 28 лютого 2017 р.

Івано-Франківськ має стати екологічно та економічно успішним містом, – канадський експерт

Сьогодні в Івано-Франківську відбулося засідання з проведення Стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку м. Івано-Франківськ. Про це повідомляє кореспондент 0342.ua.

В заході взяли участь мер міста Руслан Марцінків, його заступник Богдан Білик, консультант програми «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Даг Хікман (Канада), консультант ПРОМІС Геннадій Марушевський, начальник відділу енергозбереження та екології Управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради Зіновій Никорак.

Івано-Франківськ має стати екологічно та економічно успішним містом, – канадський експерт, фото-1

Як нагадав Даг Хікман, в 2015 році Україна підписала Протокол про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище.

Івано-Франківськ має стати екологічно та економічно успішним містом, – канадський експерт, фото-2

«На думку ЄС, Стратегічна екологічна оцінка є невід’ємною складовою економічного розвитку. Ми можемо організовувати такі моделі економічного розвитку, при яких буде мати розвиток захист навколишнього середовища. СЕО – це інструмент управління розвитком у спосіб, який не шкодить довкіллю та не тільки не перешкоджає економічному розвитку, але й сприяє йому. СЕО забезпечує інтеграцію екологічних пріоритетів з економічними та соціальними пріоритетами», – зазначив Даг Хікман.

В якості прикладу він привів досвід столиці Азербайджану міста Баку, де ефективне впровадження Стратегії екологічного розвитку дуже позитивно вплинуло на економічний стан цих країн.

«Івано-Франківськ має усі можливості для сталого екологічного та економічного розвитку. Йому сам Бог велів стати туристичним центром не тільки України, але й Європи. Ми можемо через механізм СЕО виявляти всі екологічні проблеми, які можуть вплинути на економічну збалансованість. Пріоритетом СЕО в Івано-Франківську є визначення однієї або кількох екологічних стратегічних цілей, які дадуть можливість успішного економічного розвитку вашого міста», – зауважив консультант ПРОМІС.

Івано-Франківськ має стати екологічно та економічно успішним містом, – канадський експерт, фото-3

Нагадаємо, у 2017 року українсько-канадський проект ПРОМІС розпочинає розподіл коштів Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #ПРОМІС #екологія #економіка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...