![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
20:00, 2 березня 2017 р.
"Мами Прикарпаття" залучатимуть батьків до контролю якості харчування
Днями громадська організація "Мами Прикарпаття" подали документи на участь у міському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
Про це в офіційній facebook-спільноті ГО "Мами Прикарпаття" повідомила керівник організації Мар'яна Вершиніна. "За підтримки міської ради, департаменту освіти і науки, депутатів міської ради Ірини Кулинич та Ігоря Корсуна, розпочинаємо новий проект "Харчування та здоров'я дітей, які відвідують заклади освіти. Для батьків та дітей буде проведено ряд пізнавальних заходів з метою залучення їх до контролю за якістю харчування у ДНЗ та школах. Кожна мама отримає корисну та потрібну інформацію", — йдеться в дописі.
На думку ініціаторів проекту, таким чином підвищиться рівень обізнаності батьків і дітей, покращиться харчування та здоров'я найменших мешканців нашого міста.
!["Мами Прикарпаття" залучатимуть батьків до контролю якості..., фото-1 "Мами Прикарпаття" залучатимуть батьків до контролю якості харчування, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ГО "Мами Прикарпаття"
!["Мами Прикарпаття" залучатимуть батьків до контролю якості..., фото-2 "Мами Прикарпаття" залучатимуть батьків до контролю якості харчування, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ГО "Мами Прикарпаття"
До теми: Матері Івано-Франківська зробили перевірку у шкільній їдальні (ВІДЕО, ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...