
08:15, 6 березня 2017 р.
Через підпал сухої трави на Прикарпатті за одну добу сталося понад 60 пожеж
Прийшла весна і люди масово почали підпалювати суху траву для очищення своїх ділянок. Але у населення цей процес стає неконтрольованим, через що вони змушені викликати пожежників. Цим самим можуть завдати матеріальні збитки іншим людям та шкоду екології.
За минулу добу в області виникло 64 пожежі, з них 60 — пожежі сухої трави чи дерева. Про це інформує Управління з питань цивільного захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації.
Впродовж 5 березня рятувальники 60 разів виїжджали на гасіння пожеж сухої трави у кожному районі області та в Івано-Франківську.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:49
18 грудня
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, Вчора
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня

Коментарі