Оголошено конкурс проектів від інститутів громадянського суспільства на отримання фінансування

Конкурс проводитиметься департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА. Його метою є підтримка молодіжних та дитячих громадських організацій Франківщини.

Конкурс проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, що передбачаються в календарному плані заходів на 2017 рік обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016 – 2020 роки.

Програми (проекти, заходи), що подаються інститутами громадянського суспільства для участі у конкурсі повинні бути спрямовані на реалізацію наступних пріоритетних завдань та видів діяльності, що відповідають обласній комплексній програмі  «Молодь Прикарпаття» і не повинні перевищувати вказаний граничний обсяг фінансування:

1. Розділ «Громадянськість і патріотизм» — (граничний обсяг фінансування — 80 тис. грн.) 

-          «Національно-патріотичне виховання»;

-          «Гідність і Толерантність»;

-          «Молодь у злагоді із законом»;

-          «Охорона довкілля».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 20 тис. грн без урахування 25 % власного внеску.

2. Розділ «Здоровий та безпечний спосіб життя» — (граничний обсяг фінансування — 30 тис. грн.)

-     «У здоровому тілі — здоровий дух»;

-     «У гармонії з собою і світом».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 15 тис. грн без урахування 25% власного внеску.

3. Розділ: «Громадська активність, творчий розвиток особистості, інтелектуальне самовдосконалення молоді» — (граничний обсяг фінансування — 40 тис. грн.)

-  «Організація навчання лідерів молодіжних та дитячих організацій, молодих активістів»;

- «Розвиток учнівського, молодіжного та студентського самоврядування в сільській місцевості»;

- «Підтримка обдарованих дітей та молоді,  проведення  творчих заходів та конкурсів, фестивалів в різних видах мистецтва, спрямованих на виявлення, підтримку та розвиток творчих здібностей дітей та молоді»;

- «Організація змістовного дозвілля молоді, розвиток шкільного та студентського КВН-го руху, брейн-рингу та «Що? Де? Коли?»;

- «Духовне виховання дітей та молоді».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 8 тис. грн без урахування 25% власного внеску.

4. Розділ: «Зайнятість та розвиток підприємницької діяльності молоді» — (граничний обсяг фінансування — 30 тис. грн).

-     «Профорієнтація»;

-     «Молодіжне підприємництво»;

-     «Волонтер».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 10 тис. грн без урахування 25 % власного внеску.

5. Розділ: «Соціальні молодіжні програми» — (граничний обсяг фінансування — 10 тис. грн).

-  «Підтримка постраждалих учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та внутрішньопереміщених осіб з числа молоді».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 10 тис. грн без урахування 25% власного внеску.

6. Інтеграція молоді до європейської та світової молодіжної спільноти (граничний обсяг фінансування — 10 тис. грн.)

- «Підтримка зв’язків між молоддю України та української діаспори,  сприяння участі дітей та молоді в програмах Європейського Союзу та Ради Європи, обмін досвідом, сприяння проведенню міжнародних виставок, музичних, фольклорних, театральних фестивалів, конкурсів та концертів, інформаційно-методичних та інших заходів для дітей та молоді, сприяння участі молоді в міжнародних молодіжних заходах за кордоном)».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 10 тис. грн. без урахування 25% власного внеску.

Загальний фонд Конкурсу становить 200 000  грн (двісті тисяч гривень  00 коп.)

Для участі у конкурсі інститути громадянського суспільства згідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 13 січня 2014 року № 39 «Про затвердження форм документів, необхідних для проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) подають департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації конкурсну пропозицію, складену українською мовою, яка має містити: 

заявку про участь у конкурсі, складену за формою, що затверджена організатором конкурсу;

- копію статуту (положення) інституту громадянського суспільства, завірені в установленому порядку;

- виписку з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ);

- копію рішення органу державної податкової служби про включення громадської організації, творчої спілки до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

- копію податкового звіту громадської організації, творчої спілки за попередні два роки  (форма, затверджена наказом ДПА України від 31.01.2011р. № 56);

опис програми (проекту, заходу)  відповідно до форми (3 копії);

- кошторис витрат (3 копії);

- листи — підтвердження або листи підтримки від інших організацій, залучених до виконання проекту (у випадку, якщо виконання програми (реалізації проекту, заходу) не передбачає залучення інших організацій, такі листи не надаються);

- інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (досвід виконання програм, реалізації проектів, джерела фінансування, матеріально-технічна база, кадрове забезпечення).

Конкурсні пропозиції мають право подавати інститути громадянського суспільства, які, зареєстровані як юридична особа, не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

До участі в конкурсі не допускаються інститути громадянського суспільства, що перебувають у стані припинення і щодо яких встановлено факт порушення бюджетного законодавства у попередньому бюджетному році.

Конкурсні пропозиції не допускаються до участі в конкурсі, якщо:

- подано не повний комплект документів, які складають конкурсну пропозицію;

- подані документи не відповідають вимогам щодо оформлення державною мовою;

- програма (проект, захід), зазначені у конкурсній пропозиції, не відповідають відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання;

- передбачена конкурсною пропозицією діяльність спрямовується на підтримку політичних партій.

Обов’язковою умовою конкурсу для громадських організацій та їх спілок є співфінансування програми (проекту, заходу) в розмірі, не менш як 25 відсотків необхідного обсягу фінансування.

Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за шкалою від 0 до 5 балів за такими критеріями:

· відповідність зазначеним у конкурсній документації цілям та пріоритетним завданням;

· відповідність запланованих заходів програми (проекту, заходу) поставленій меті програми (проекту, заходу);

· очікувана результативність програми (проекту, заходу), у тому числі наявність конкретних результативних показників виконання програми;

· рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання програми (реалізації проекту, заходу), досвід провадження діяльності у відповідній сфері;

· наявність можливості продовження виконання програми (реалізації проекту, заходу) або здійснення подібних заходів після припинення фінансування за рахунок бюджетних коштів.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 3 березня до 3 квітня 2017 року, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 17:00, за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 624 та 644, e-mail: [email protected].

Відповідальна особа за прийом конкурсних пропозицій: Корженьовський Михайло Мирославович — головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

Конкурсні пропозиції подаються департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації у друкованому та електронному вигляді, або можуть бути надіслані поштовим відправленням, але не пізніше останнього дня прийому конкурсних пропозицій (за поштовим штемпелем).

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою громадської організації. Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються на CD — диску разом із друкованим варіантом.

Дата та час закінчення прийому конкурсних пропозицій — 7 квітня 2017 року о 16:00.

Відкритий захист конкурсних пропозицій — до 14.04.2017 року.

Рішення конкурсної комісії та оголошення результатів конкурсу — до 20.04.2017 року.

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська ОДА конкурсфінансування проективідінститутівгромадянськогосуспільства
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
21 перегляд у вересні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Культура
"Ми шукаємо музикантів, у чиїх руках гармонійно звучать: труба, тромбон, клавішні та акордеон. Також запрошуємо на роботу тих, хто долучиться до нашої команди на посади графічного дизайнера, освітлювача, взуттєвика, електрозварника, механіка а техніка", - повідомляють на сторінці театру в Фейсбук .  Документи на конкурс на посади звукорежисера та артистів оркестру приймаються за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42, відділ кадрів, або на еле...
Культура
Лауреатами міської педагогічної премії ім. Богдана Ступарика цього року стали: заступниця директора з навчально-виховної роботи НВК «Школи-гімназії №3» Галина Грекул, вчителька історії ЗШ № 18 Тетяна Гурик та директорка міської дитячої екологічної станції Ганна Левицька. 17 вересня відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки, на якому розглядалося питання про нагородження премією ім. Б. Ступарика. За підсумками таємного голосування лауреатами...
Культура
Найпопулярніший гуцульський мюзикл публіці покажуть 15-ий раз. Сезон стартує ще за два тижні, а квитків у касі вже майже немає. Нині в репертуарі Франківського драмтеатру – 34 вистави. І це рекордна кількість, каже дирекція. Разом із головним режисером театру Жулем Одрі планують поставити виставу за романом Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Прем’єру заплановано на кінець листопада. В поточному році на сцені Франківського драмтеатру відбудеться прем’єра 8...
Пригоди
Вчора, 17 вересня, прикордонники відділення “Селятин” посеред лісу знайшли схованку із сигаретами. Пакунки з товаром правопорушники приховали під гіллям хвойних порід дерев. Вочевидь тютюн контрабандисти готували для переміщення через українсько-румунський кордон. Оскільки ноші, з сигаретами марки “Регіна”, прикордонники знайшли на напрямку де вже не одноразово доводилося позбавляти пачкарів їх товару. Сигарети в кількості 4240 пачок надалі будуть пере...
Культура
У Калуській центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася презентація книги українського письменника Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди». Уже традиційно автор зібрав повну залу шанувальників різного віку, проте переважала молодь.  За словами Макса Кідрука, структурно твір схожий до його роману «Не озирайся і мовчи». Це наполовину соціальна драма, наполовину — фантастика, яка, як у всіх книгах автора, має жорстке наукове підгрунтя. До на...
Влада
Народна депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук просить в уряду 150 млн грн на добудову моста через Бистрицю Солотвинську. Вартість будівництва, за її словами, становить вже 594,6 млн грн. Оксана Савчук звернулася з депутатським запитом до прем’єр-міністра Олексія Гончарука та міністра інфраструктури Владислава Криклія, в якому просить посприяти у співфінансуванні будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі...
Суспільство
Виноградар з Прикарпаття вирощує сорти, які витримують морози до 27°С морозу. Один з різновидів — селекції США, другий — Юпітер зі Словенії.  Сорт кишмиш Юпітер вивели селекціонери США (штат Арканзас) в 1998 році. Він стійкий до морозу, без укриття витримує до 27°С морозу. Весняні заморозки йому також не страшні. Кущ витягує значні навантаження, навіть коли на пагонах з’являються 3-5 ґрон і не потребує нормування врожаю, пише napensii.ua. За словами садівн...
Пригоди
Заявник спав у своєму автомобілі на задньому сидінні, оскільки машина зламалася. Чоловік забув зачинити передні двері та близько 03:00 побачив, як невідома особа в білому залізла в авто. Зловмисник викрав гаманець, в якому були три тисячі гривень, банківські карти, посвідчення водія та документи на автомобіль.  Після того грабіжник побіг, сів у невідому машину і зник, інформує пресслужба патрульної поліції в області.  Поліціянти пропатрулювали прилеглі тер...
Суспільство
Таку ініціативу реалізують в рамках транскордонного співробітництва “Польща-Україна-Білорусь”, повідомляє  402 канал. Згідно із грантовою угодою, тут має бути так званий “трансформер”.