• Головна
  • В садочках міста мали б з'явитися інформаційні стенди про виділення бюджетних коштів на потреби закладу
19:00, 7 березня 2017 р.

В садочках міста мали б з'явитися інформаційні стенди про виділення бюджетних коштів на потреби закладу

Обіцянки керівництва департаменту міської освіти розмістити у всіх дошкільних і шкільних освітніх закладах інформаційні стенди про рух коштів у закладі мали б втілитися в життя з 1 березня. Заступниця директора департаменту освіти і науки Наталія Микула каже, що таке розпорядження отримали всі керівники освітніх установ міста. Тепер запитувати про наявність таких стендів потрібно в них. 

Нагадаємо, що ініціативні мами, які завітали до мера на зустріч з питанням фінансування шкіл і дитячих садків міста, вимагали в керівництва департаменту освіти звітуватися перед батьками про кошти, які виділяються з міського бюджету на потреби освітнього закладу. Батьки хотіли бачити яка сума і на що по факту виділяється з міського бюджету, скільки благодійних внесків збирається в самому садку і на покриття яких потреб ці гроші спрямовують. 

В телефонній розмові з нашим кореспондентом Микула переконує, що протокольне доручення керівники освітніх закладів від директора департаменту освіти Ігоря Смаля отримали. Тобто тепер, наявність чи відсутність таких інформаційних стендів — на їхній відповідальності. 

Освітянка каже, що директор департаменту освіти особисто виїжджав у заклади і перевіряв чи наявні там відповідні інформаційні стенди, але чи був він у всіх освітніх установах, чи інспектував заклади вибірково — Микула сказати не може, адже за цей напрям роботи не відповідає. 

"Можу сказати за школу, де я працюю — ЗШ №3 — там така дошка є" — говорить Наталія Микула. 

Освітянка пояснює, що згідно доручення на такому інформаційному стенді має бути інформація про кошторис закладу на 2017 рік (скільки грошей виділено з бюджету) і про реальні надходження коштів помісячно.

Отже, чи є у освітньому закладі, який відвідує ваша дитина, такий інформаційний стенд — можете переконатися особисто. Також радимо звернути увагу на те, яка саме інформація розміщена на ньому. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківськ #інформаційністендивсадках #дошкиоголошеньвшколах
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...