• Головна
  • В Івано-Франківську незабаром будуть проводити рейди в заклади торгівлі алкоголю
13:30, 15 березня 2017 р.

В Івано-Франківську незабаром будуть проводити рейди в заклади торгівлі алкоголю

Сьогодні, під час 11 сесії міської ради депутати затвердили «Програму  протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми та формування навичок здорового способу життя на 2017-2020 роки».

Програма спрямована на об'єднання зусиль органів місцевого самоврядування у боротьбі та попередженні негативних явищ в середовищі неповнолітніх. За словами Віталія Матешка, програма передбачає: інформування неповнолітніх про переваги ведення здорового способу життя; формування сталого свідомого несприйняття населенням будь-якого розповсюдження та вживання алкоголю та тютюнових виробів;  удосконалення профілактичних, просвітницьких заходів спрямованих на зменшення вживання алкоголю та тютюну; скорочення обсягів вживання алкогольних та тютюнових виробів в середовищі неповнолітніх; встановлення відповідальності дорослих за втягування неповнолітніх до вживання алкоголю, тютюнопаління, а також популяризацію здорового способу життя, як складової частини успішності та самореалізації, створення умов для занять фізичною культурою та спортом, творчою діяльністю, самореалізацією.

Щоб виконати основні завдання програми, впродовж 2017-2020 років будуть проводити інформаційно-просвітницької роботи серед батьків, роз’яснювальні роботи через ЗМІ з власниками та працівниками торгівельних і розважальних закладів, що здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів щодо заборони їх продажу дітям, а також про відповідальність за порушення законодавства.

Планують також 3 жовтня відзначати «День тверезості», розміщувати інформаційні матеріали щодо пропаганди здорового способу життя на інформаційних стендах навчальних закладів та їх щомісячне оновлення.

Важливим є те, що впродовж чотирьох років, КП «Муніципальна Варта» та Сектор ювенальної превенції управління превентивної діяльності робочими групами будуть виявляти факти продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям в м. Івано-Франківську. Окрім цього, будуть здійснюватися спеціальні заходи з виявлення порушень антиалкогольного законодавства в закладах торгівлі та громадського харчування і громадських місцях.

За рішення проголосували 34 депутати з 39 присутніх.

Читайте також:  В Івано-Франківську планують проводити рейди в заклади торгівлі алкоголю

Матері Івано-Франківська зробили перевірку у шкільній їдальні (ВІДЕО, ФОТО)

Управління транспорту і зв'язку зробило рейд для перевірки зовнішнього вигляду маршруток. Як результат — 6 штрафів (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківськ #алкоголізм #діти #рейди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...