• Головна
  • На боротьбу з онкологіними захворюваннями депутати виділили понад 9 млн гривень
15:00, 15 березня 2017 р.

На боротьбу з онкологіними захворюваннями депутати виділили понад 9 млн гривень

Сьогодні, 15 березня, депутати міської ради затвердили "Програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2017-2020 роки". 

У документі вказано, що злоякісні новоутворення є однією з найнебезпечніших медико-біологічних та соціально-економічних проблем. Ризик захворіти на рак збільшується у зв'язку несприятливою соціально-економічною ситуацією, поширенням тютюнопаління, вживанням низькосортного алкоголю, незадовільним харчуванням, старінням населення тощо. Щорічно в місті діагностується 740-770 випадків раку. Контингент онкологічних хворих в місті складає більше 3 тис. осіб. До 30 відсотків хворих помирають до року з моменту встановлення діагнозу. Щороку в місті помирає від злоякісних пухлин 350- 370 осіб, з них 35 відсотків - працездатного віку.

Через незадовільне фінансування закладів, низький рівень їх оснащення діагностичною апаратурою , низьку онкограмотність населення, затратне і малоефективне лікування, залишається високим відсоток хворих, у яких захворювання діагностується на пізніх стадіях і як наслідок, висока смертність.

Основними завданнями затвердженої програми є: покращити діагностику, лікування та реабілітацію хворих на рак; забезпечити лікувальні заклади сучасною ендоскопічною, рентгенологічною апаратурою, апаратами УЗД з повним набором датчиків, пересувним мамологічним комплексом; поліпшення системи паліативної допомоги, забезпечення ефективної адекватної соціальної підтримки.

На 4 роки діяльності програми передбачено 9734,8 тис. грн.

Читайте також: Франківські кардіологи б'ють на сполох: в ЦМКЛ обладнання для операцій на серці залишилось на місяць

В Івано-Франківську обговорили реформування сфери охорони здоров’я

Операцій на серці за державний кошт в Івано-Франківську більше не буде

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківськ #онкологічнізахворювання #програма #міськийбюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...