![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
13:00, 18 березня 2017 р.
Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО)
Кожний хибний крок рятувальника може коштувати життя та здоров’я людей, які потрапили в біду, а навіть і самого пожежного. Тому, з метою вдосконалення професійної майстерності та поглибити спеціальні знання щодо організації гасіння пожеж на Прикарпатті проведено заняття в школі підвищення оперативної майстерності.
Днями на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 з охорони об’єктів ТОВ «Карпатнафтохім» начальники караулів (командири відділень) пожежно-рятувальних підрозділів Івано-Франківської області покращували свої професійні вміння, інформує прес-служби Управління ДСНС в області.
Спочатку був поведений стройовий огляд особового складу підрозділів, що прибули на заняття. Пожежним оголосили мету, завдання та етапи проведення занять. Після чого учасники заняття приступили до виконання нормативів.
![пож4 пож4](/dist-assets/images/cap.jpg)
пож4
фото прес-служби Управління ДСНС в області
![Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння ..., фото-2 Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння ..., фото-3 Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння ..., фото-4 Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Перше практичне заняття було проведено в теплодимокамері. Тут в умовах, максимально наближених до реальних, – лабіринт димокамери був заповнений густим димом – рятувальники мали змогу випробувати свої професійні здібності щодо роботи в непридатному для дихання середовищі, пошуку та евакуації потерпілих із небезпечної зони.
Норматив з встановлення і підйому по висувній драбині у вікно третього поверху навчальної башти та по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху є також важливим. Адже пожежі в багатоповерхівках виникають доволі часто. Подібні загоряння становлять не аби яку небезпеку. І тому дуже важливо для пожежних не розгубитися в подібній ситуації, діяти професійно та впевнено.
Рятувальники вдосконалювали свої практичні вміння та навики, долаючи смугу вогневої психологічної підготовки – проходили металевий фрагмент, трап над приямком з палаючою рідиною, фрагмент естакади та металевого фрагменту 3-х поверхового будинку.
На завершення рятувальники вивчали тактико-технічні характеристики пожежного автомобіля «ППП-32».
Заняття у школі підвищення оперативної майстерності було проведено на належному рівні. Рятувальники з поставленими завданнями справилися та готові до дій за призначенням.
![Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння ..., фото-5 Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння ..., фото-6 Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння ..., фото-7 Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: У Яремче троє дітей вирішили побавитися на газовій трубі через річку, чим сполохали півміста
На Прикарпатті невідомий погрожував замінуванням трактора на сміттєзвалищі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...