
14:00, 22 березня 2017 р.
Європейські дівчата на весілля одягають сукні івано-франківської дизайнерки
Весільні сукні завжди повинні відповідати модним тенденціям. В Івано-Франківськувесільну моду диктують ті провідні дизайнери, які, не покладаючи рук, щодня створюють нові шедеври у вигляді неймовірних весільних суконь.
Таня Гріг – одна з перших на Прикарпатті почала втілювати свої креативні ідеї суконь в реальність та створює для франківчанок, безумовно, найкращі сукні для весілля.
Про торгову марку Tanya Grig відомо не тільки в Україні. Вже зараз сукні цієї торгової марки можна придбати в салонах Німеччини, Бельгії, Італії, Швейцарії, Австрії, Великобританії та в багатьох інших країнах.
Цього року для наречених, Таня Гріг підготувала особливу і стильну колекцію. Богемний шик, елегантність, легкість у неймовірних тканинах — такими є найгарніші сукні 2017 року. Ці плаття вже представлені у весільному салоні дизайнерки — «Ренесанс», що на вул. Бельведерській, 39. А вже зараз Таня Гріг готує колекцію суконь 2018 року, яку в квітні представить на міжнародній весільній виставці в німецькому місті Ессені.

Згодом в столиці Нідерландів відбудеться фотосесія цієї колекції. Процесом фотозйомки керуватиме відомий фотограф Івано-Франківська Наталія Каблюк.
А вже в середині літа Таня Гріг планує відкриття свого першого монобрендового весільного салону в Івано-Франківську, по вул. Чорновола.

Побачити каталог весільних колекцій можна на веб-сайті TM Tanya
Grig та в соціальних мережах: Instagram, Facebook TM Tanya
Grig, Facebook Весільний салон «Ренесанс»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
10:04, 15 грудня
08:17, 15 грудня
6
10:04, 15 грудня
1
Коментарі