• Головна
  • Як франківцям не стати жертвами кишенькових крадіїв в громадському транспорті
15:15, 21 березня 2017 р.

Як франківцям не стати жертвами кишенькових крадіїв в громадському транспорті

Протягом останніх років в Україні фіксують підвищення рівня злочинності. Не обминула ця проблема й франківські маршрутні автобуси. Ледь не щодня з'являються скарги людей про вкрадені речі. Ми вирішили дізнатися, наскільки масштабна ситуація з кишеньковими злодіями в нашому місті та як не стати жертвою зловмисників. 

Як розповіли в патрульній поліції Івано-Франківська, щодня фіксується 2-3 випадки крадіжок в громадському транспорті. Зазвичай, працює група, що складається з 2-3 злочинців. Якщо пасажирам вдається спіймати "на гарячому" зловмисника, то до найближчої зупинки прибуває патрульна поліція, яка проводить поверхневий огляд та забирає підозрюваного.

Проте у більшості інцидентів жертви помічають факт крадіжки після того, як вийшли з автобусу. Тому складно спіймати грабіжників за гарячими слідами. 

Франківців закликають бути пильними та у випадку підозрілих ситуацій викликати поліцію. 

Спеціалісти виробили прості рекомендації, як не стати жертвою кишенькових злодіїв  в громадському транспорті.

  • Намагайтеся не їздити в переповнених автобусах в годину пік. 
  • Завжди тримайте Вашу сумку прямо перед собою. Найкраще – трохи притискаючи її іншою рукою або ж піднявши її вище до грудей. Час від часу намагайтеся візуально оцінювати цілісність сумки.
  • Хоча оцінити потенційних сусідів, з якими Вам доведеться їхати, коли Вас «вносять» в автобус, практично нереально, намагайтеся все ж не ставати поруч з підозрілими особами. Найчастіше кишеньковими злодіями виявляються молоді хлопці. 
  • Кишенькові злодії найчастіше працюють у парі. Один краде – інший страхує і відволікає Вашу увагу. Тому якщо Ви помітили двох «разюче схожих» молодих людей, що стоять до Вас підозріло близько – будьте напоготові. Часто буває і так, що в ролі такої «пари» виступає чоловік – керівник, і жінка – виконавець.
  • Кишенькові злодії завжди намагаються зайняти зручну позицію. Так, наприклад, для них дуже зручно перебувати біля входу та виході із маршрутки. 
  • Якщо хтось штовхнув вас у громадському транспорті або в натовпі – не дивіться йому в обличчя, спочатку подивіться, що він тримає в руках. Можливо, це ваша річ.
  • Якщо перевозите громадським транспортом значну суму грошей, не кладіть багато купюр в один гаманець або кишеню, краще зберігати в різних місцях, однак аж ніяк не в зовнішніх кишенях.

Читайте також: Міхалець доручив детальніше перевіряти підозрілих осіб через обстріл поліцейського відділка в Рівному.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #крадії #маршрутка #поради #гроші #речі.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...