![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:45, 21 березня 2017 р.
В'язні установи визначених покарань молилися хресну дорогу (ФОТО)
У вівторок, 21 березня, до Івано-Франківсьої установи виконання покарань №12 навідались сестри ІІІ Мирянського Чину Святого Василія Великого, які разом з в’язничним душпастирем та сотрудником храму Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Івано-Франківська о.Арсеном Панчаком, організували для засуджених молитовну Хресну Дорогу.
Час посту – унікальна нагода для кожного переосмислити своє життя, примиритись з Господом та звернути увагу на наших ближніх, які потребують опіки чи духовної підтримки, а зокрема ув'язнених.
Варто зазначити, що сестри вже не вперше відвідують ув’язнених в УВП №12, проводять катихези з неповнолітніми правопорушниками та займаються волонтерською діяльністю, а о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький, щонеділі та в кожне релігійне свято служать в каплиці установи Божественні Літургії та уділять Святі Таїнства, інформує прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.
![В'язні установи визначених покарань молилися хресну дорогу..., фото-1 В'язні установи визначених покарань молилися хресну дорогу (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В'язні установи визначених покарань молилися хресну дорогу..., фото-2 В'язні установи визначених покарань молилися хресну дорогу (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: Іванофранківців закликають протестувати проти всиновлення дітей трансгендерами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...