![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
17:00, 27 березня 2017 р.
Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогневій смузі з перешкодами (ФОТО)
Практичні заняття рятувальників почалися із подолання ними вогняного бар’єру та палаючого містка, після чого рятувальники піднімалися по драбині на умовну технологічну установку, охоплену клубами диму. Усі тренувальні вправи рятувальники виконували у спеціальних тепловідбивних костюмах, здатних витримувати високу температуру.
Навчитися тримати усі емоції під контролем важливо саме під час таких тренувальних занять, коли небезпека лише умовна, інформує прес-служба Управління ДСНС України в області.
На вогневій смузі дійсно імітуються місця та впливові фактори пожежі, створюються труднощі та перешкоди, вводяться елементи несподіваності та дефіциту часу. Саме за таких обставин доводиться працювати рятувальникам за реальних умов. З усіма поставленими завданнями прикарпатські вогнеборці справились.
Без сумніву, усі набуті тут навички та вміння знадобляться рятувальникам у повсякденній роботі і допоможуть їм із честю виконувати покладений на них обов’язок – рятувати людське життя та здоров'я від небезпек.
![Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогнев..., фото-1 Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогневій смузі з перешкодами (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогнев..., фото-2 Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогневій смузі з перешкодами (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогнев..., фото-3 Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогневій смузі з перешкодами (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогнев..., фото-4 Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогневій смузі з перешкодами (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогнев..., фото-5 Прикарпатські рятувальники покращили свої вміння на вогневій смузі з перешкодами (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: Рятувальники Прикарпаття покращили свої професійні вміння (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...