• Головна
  • Які нафтогазоносні родовища на Прикарпатті приносять найбільші прибутки
11:30, 29 березня 2017 р.

Які нафтогазоносні родовища на Прикарпатті приносять найбільші прибутки

Така інформація стала доступною для загалу після оприлюднення та аналізу звіту Ініціативи прозорості у видобувних галузях України.

Найбільш нафтогазоносні родовища в Івано-Франківській області знаходяться в Долинському, Надвірнянському та Косівському районах. Загалом ці родовища у 2015 році принесли прибуток понад 396 млн. гривень.

«Якщо говорити про найприбутковіші родовища для державного бюджету, то це Долинське нафтове родовище (ПАТ «Уркнафта») — 209,2 млн. гривень, Битків-Бабченське нафтогазоконденсатне родовище (ТОВ «Укркарпатоїл ЛТД») — 184,6 млн. гривень, Яблунівське газове родовище (ПАТ «Укргазвидобування») — 2,2 млн. гривень, — розповідає аналітик Христина Зелінська. — У 2015 видобуток нафти в регіоні скоротилася вдвічі, відповідно скоротилися податкові надходження».

Станом на 1 січня минулого року в Івано-Франківській області рентна плата за видобуток вуглеводнів становила 1,8 млрд. гривень. Сьогодні в області знаходиться 31 родовище та 156 надрокористувачів, які розробляють в основному дрібні та середні родовища.

«Підвищення прозорості у видобувних галузях України — мета оприлюдненого звіту ІПВГ. Громадськість має відкритий доступ до важливих даних: про платежі за кожним родовищем, про кінцевих власників компаній, тексти угод. Слід сказати, що звіт не передбачає виявлення шахрайства або помилок, зроблених тими, хто звітує, — кажедиректор НДІ нафтогазової енергетики та екології, професор ІФНТУНГ Максим Карпаш. — Інформація, що міститься у звіті ІПВГ, отримана від надрокористувачів та державних органів, а також даних з відкритих і загальнодоступних джерел, включно з публічними реєстрами».

нагадаємо, що нещодавно компанія "Укрнафта" отримала дозвіл від уряду відновити нафтовидобування в Івано-Франківській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #нафта #газ #родовища #найбільшийприбуток
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
live comments feed...