![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:31, 21 червня 2012 р.
На Прикарпатті відзначили найактивнішу молодь
На Прикарпатті відзначили найактивніших в громадсько-політичному житті краю. Сьогодні в приміщенні кінотеатру «Люм’єр» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня молоді.
У програмі – вручення грамот переможцям обласного конкурсу «Молодий лідер Прикарпаття – 2012» та тим представникам прикарпатської молоді, які активно долучилися до реалізації державної молодіжної політики. Серед них - активісти громадських організацій, учасники молодіжних програм, активні представники органів місцевого самоврядування.
Із вітальним словом до присутніх звернулися зуступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький та перший застпуник голови облради Василь Гладій.
Вони від імені керівництва області привітали молодь із святом, закликали бути дієвими, рішучими і впевненими в собі, брати владу в свої руки й цінувати час, а також акцентували увагу на тому, що завжди відкриті для співпраці із активними молодими людьми.
"Вітаю молоду громадськість області. Молодість - це не вік, а стан душі. А ще краще, коли і вік, і стан душі співпадають. Спілкуючись із вами, молодшаємо і ми. Беріть владу і не чекайте, що вам її хтось принесе. Ми маємо приклад, коли молодь завдяки своїй ініціативі змінювала суспільство", - наголосив Василь Гладій.
У свою чергу Роман Іваницький побажав молодим людям творчого неспокою й цікавих ідей, як інині потрібні громадськості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...