![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:50, 30 березня 2017 р.
Івано-франківські школярі стали призерами на Всеукраїнському дитячому фестивалі
До фіналу фестивалю "Соловейки України" вийшли 70 виконавців із України, Грузії, Нідерландів та Болгарії.
Днями у Миргороді, що на Полтавщині, відбувся сьомий Всеукраїнський дитячий фестиваль «Соловейки України», засновником якого є Президентський Фонд Леоніда Кучми.
Серед переможців фестивалю і маленькі артисти Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team». Так Наталя Садова отримала ІІІ-місце, Денис Довірак – ІІІ-місце, Денис Родін – ІІІ-місце, гурт «Фреш», у складі Наталі Садової, Вікторії Рутковської, Інни Шешурак – ІІ-місце та дует «Гламурчик» у складі Василя Сіреджука та Софійки Федорів – ІІ-місце.
Артисти «Star Team» вперше виступали на цьому конкурсі, а також були єдиними представниками з Прикарпаття. Усі учасники фестивалю отримали дипломи, підписані Л.Д.Кучмою та цінні подарунки.
Читайте також: Історія івано-франківської школярки, яка мріє стати дизайнером. (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...