
17:50, 31 березня 2017 р.
На Прикарпатті зловмисник обікрав кафе
Власниця одного з кафе, що у смт. Заболотів, Снятинського району, повідомила, що невідома особа днями проникла до приміщення її закладу та скоїла крадіжку грошей.
Під час проведення оперативно-розшукових заходів щодо встановлення злодія, оперативники натрапили на слід зловмисника. Ним виявився 22-річний мешканець села, який був постійним клієнтом та систематично відвідував цей заклад, інформує СК ГУНП в Івано-Франківській області.
Як було встановлено, в ніч на 29 березня хлопець, зайшовши та територію кафе, шляхом відважування металопластикового вікна у вхідних дверях, проник в середину, звідки скоїв крадіжку грошей. Викрадені кошти зловмисник не встиг витратити, так як завчасно був викритий правоохоронцями. Крім того, підозрюваний в минулому був судимий за скоєння аналогічного злочину.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Проводиться слідство.
Читайте також: Перехоплення не вдалося. Власник продовжує розшукувати вкрадений позашляховик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня

Коментарі