• Головна
  • Більше 5 тисяч івано-франківців хочуть телетюнери за бюджетні кошти
14:20, 22 червня 2012 р.

Більше 5 тисяч івано-франківців хочуть телетюнери за бюджетні кошти

5170 івано-франківців вже звернулись до управління соціального захисту із заявою на отримання телетюнерів за кошти бюджету.

Нагадаємо, 6 квітня набула чинності постанова уряду №245 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення». Згідно з цим документом певні категорії громадян можуть претендувати на безкоштовне одержання телетюнерів.

Для цього слід написати заяву у відділ соціального захисту свого району. За період з 6 квітня по 20 червня до департаменту соціальної політики надійшло 5170 заяв від громадян для безкоштовного отримання телетюнерів.

Прийом заяв на отримання безкоштовного телетюнера здійснюється до 1 липня 2012 року в департаменті соціальної політики (вул. М.Грушевського, 29, “Громадська приймальна” стіл № 1). Останній день подачі заяв 27 червня 2012 р. ( 28, 29, 30 вихідні дні).

Довідка
Постановою Кабінету міністрів України визначено такі категорії громадян, які можуть претендувати на безкоштовне отримання телетюнерів:
- інваліди І та ІІ групи (у т. ч. інваліди війни цих груп);
- інваліди війни ІІІ групи;
- особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;
- особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
- особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...