• Головна
  • Прикарпатський університет просить владу фінансово допомогти в облаштуванні Ботанічного саду
18:30, 4 квітня 2017 р.

Прикарпатський університет просить владу фінансово допомогти в облаштуванні Ботанічного саду

Ректорат та працівники Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника прийняли та опублікували спільну заяву-звернення до міської, обласної влади та до народних депутатів України, у якій просять фінансової допомоги для облаштування Ботанічного саду.

Наводимо повний текст заяви, що опублікована на сайті університету:

"20 років тому згідно з Постановою Верховної Ради України, наказом Міністерства освіти і науки України та рішенням виконкому Івано-Франківської міської ради був заснований Ботанічний сад, територія якого у межах державного акту складає близько 52 га земельної та 31 га лісової площі.

На базі Ботанічного саду здійснюються науково-дослідна, навчальна та культурно-просвітницька робота зі  студентами та населенням міста. Силами університету тут проведено ряд робіт зі збагачення зеленими насадженнями, висаджено понад 400 дерев та кущів (біля 40-ка порід), квітково-декоративних рослин (30 видів). На площі 7-ми гектарів вирощуються сільськогосподарська продукція, лікарські рослини. Чимало зусиль університету за допомогою області та міста було докладено для впорядкування території, забезпечення умов відпочинку мешканців Івано-Франківська.

Основні роботи щодо висадження дерев та інших рослин, підтримання належних умов території здійснювали студенти та викладачі, закупівля посадок і утримання обслуговуючого персоналу здійснювалися за рахунок коштів університету. В засадженні території Ботанічного саду брали участь депутати Верховної Ради України, обласної та міської рад, почесні гості.

Водночас нинішній стан Ботанічного саду потребує оновлення та значних капіталовкладень. Внаслідок складної фінансової ситуації, що склалася в університеті, наш навчальний заклад відчуває труднощі в поліпшенні його інфраструктури.

Тому від імені колективу університету звертаємося до керівництва області, міськвиконкому, депутатів усіх рівнів, громадськості із закликом взяти участь у подальшому розвиткові Ботанічного саду, що діє не тільки як навчальний полігон для підготовки студентів біологічних, лісівничих і сільськогосподарських спеціальностей, що здійснюється в університеті, а й як місце відпочинку громадян, зелена оаза міста.

Професорсько-викладацький та студентський колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника просить Івано-Франківську міську та обласну ради, бізнесменів, усіх, кому не байдуже створення зеленої зони та екологічний стан Івано-Франківська, надати допомогу університету в здійсненні   заповітної   мети – зробити Ботанічний   сад   окрасою   нашого старовинного міста."

Читайте також: Прикарпатський університет отримає новітнє обладнання на 100 тисяч доларів із США

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #ПНУ #заява #допомога #сад.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...