![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
19:30, 7 квітня 2017 р.
Сьогодні перший робочий день міського управління Державного казначейства у новому приміщенні. Відео
В Івано-Франківську урочисто відкрили приміщення міського управління Державної казначейської служби. Привітати казнечейців з цим днем приїхала Голова Держказначества України Тетяна Слюз. Разом з міським головою Русланом Марцінківим високопосадовець урочисто перерізала стрічку.
За словами начальника управління Державної казначейської служби в Івано-Франківську Володимира Косика, такий переїзд покращить якість роботи з відвідувачами.
З часу створення, у 1996 році, міське управління декілька разів змінило місце розташування, оскільки не мали власного. Тепер казначеї ділитимуть його з обласним управлінням Національного банку України, що на вулиці Грушевського, 32, йдеться у сюжеті "ТРК Карпати".
Читайте також: Вишивану карту України привезли до Івано-Франківська (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...