• Головна
  • В місті виявлено 5 точок з продажу алкоголю неповнолітнім
21:45, 7 квітня 2017 р.

В місті виявлено 5 точок з продажу алкоголю неповнолітнім

Днями в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за участю суб'єктів, відповідальних за виконання «Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та формування навичок здорового способу життя на 2017-2020 роки», відбулась нарада з питань протидії продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім в місті.

Порядок денний наради передбачав обговорення стану реалізації Програми та проблемних питань в рамках діяльності робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям. До всіх присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Левицький, який подякував за вже виконану роботу в рамках реалізації Програми та наголосив на необхідності посиленої боротьби із зловживаннями у сфері продажу та споживанням алкоголю, тютюнових виробів неповнолітнім і притягненні до адміністративної відповідальності власників торгівельних закладів за несанкціонований продаж алкоголю неповнолітнім.

Довідково:

Станом на 1 квітня, робочою групою проведено ряд заходів щодо виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям, зокрема відвідано 11 торгових закладів в 5 з яких встановлено факт продажу алкоголю неповнолітнім. За даними фактами складено протоколи згідно статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #алкоголь #неповноліьтні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...