• Головна
  • На Прикарпатті 3106 платників податків скористалися податковими пільгами
11:30, 26 червня 2012 р.

На Прикарпатті 3106 платників податків скористалися податковими пільгами

Загальна сума пільг з оподаткування в Івано-Франківській області за І квартал ц.р. склала  787,4 млн. грн.

 

Зокрема, з податку на додану вартість пільгами в розмірі  466,6 млн.грн скористались 649 платників. Найбільші суми пільг з цього податку - 164,3 млн.грн.  застосовано до експортних операцій (нульова ставка), а також  29 млн.грн. податку залишено в розпорядженні сільськогосподарських товаровиробників із поставленої продукції власного виробництва.

 

З податку на прибуток пільги склали 482,2 млн.грн., з яких 447,1 млн.грн. податок, який не сплачений через включення до витрат І кварталу ц.р. від’ємного значення об’єкта оподаткування  (збитків) минулого року. Також з плати за землю та акцизного податку пільги застосовані на 20,9 млн.грн. та 8,2 млн.грн. відповідно.

 

Загалом пільги зі сплати податків у І кварталі ц.р. складають 77,0 від. від обсягів податкових надходжень до зведеного бюджету Івано-Франківської області. За правомірністю використання податкових пільг податківці області проводять відповідну роботу.

 

Довідник пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків, зборів, інших обов’язкових платежів оприлюднений на веб-сайті ДПС України та щоквартально оновлюється відповідно до змін у законодавстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...