![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:20, 12 квітня 2017 р.
Марцінків зібрав членів виконкому на позачергове засідання, аби вкотре поговорити про сміття у місті
Сьогодні, 12 березня, в Івано-Франківській міській раді позачергово зібралися члени виконавчого комітету. Головне питання — зменшення кількості сміття на території міста.
Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив комунальникам розробити план санітарної чистки міста з урахуванням численних новобудов, які щороку з'являються у місті.
"Зараз будівельне сміття біля новобудов люди скидають просто під контейнерами. З цим потрібно щось робити", — сказав мер.
Крім того, Марцінків доручив заступнику департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Ігору Сенчуку розробити програму поводження з твердими побутовими відходами на 5 років. Рекомендував переглянути і освітні програми у школах і закцентував на потребі більш глобального викладання культури поводження зі сміттям місцевим учням.
На виконкомі проголосували за введення дії протоколу засідання конкурсної комісії, де попередньо були визначені переможці з вивезення побутового сміття на території міста: по трьох лотах перемогу здобуло ПрАТ «АТП 0928», яким керує Максим Василечко, який є також власником видавничого дому «Експерт». Переможцем ще одного лоту стало ДП «Автоколона 2222», кінцевим бенефіціарним власником якого є коломийський бізнесмен Іван Грабовецький.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...