• Головна
  • На базі ІФНМУ відкрився центр, де можна виміряти вплив довколишніх факторів на людину. ФОТО
09:44, 13 квітня 2017 р.

На базі ІФНМУ відкрився центр, де можна виміряти вплив довколишніх факторів на людину. ФОТО

Відкриття навчально-практичного центру «Гігієна та екологія» відбулося вчора, 12 квітня, в рамках розширення та вдосконалення практичної бази університету.

Про це пише 0342.ua з посиланням на сайт ІФНМУ.

Центр працює на базі кафедри гігієни та екології. Тут зібрані прилади, які на кафедрі використовують під час аудиторних занять, консультативних занять і самостійної роботи студентів. «Цей навчально-практичний центр призначений для того, щоб поліпшити якість підготовки студентів та їхню компетентність, наблизити їх до запитів практичної охорони здоров’я, — говорить завідувач кафедри гігієни та екології, професор Михайло Мізюк. — Завдяки цьому значно підвищиться якість підготовки студентів».

Серед приладів, які представлені в аудиторії та доступні студентам для роботи є радіометри, дозиметри, рентгенметри, індивідуальні дозиметри, апаратура для оцінки мікроклімату в приміщенні, барограф, електроаспіратор для відбору проб повітря на наявність пилу чи інших складників, універсальний газоаналізатор для оцінки загазованості, люксметр для оцінки рівня освітленості, прилад хімічної розвідки, шумомір, динамометри, спіробанк для визначення життєвої ємкості легень, ваги, центрифуга тощо. Кожен прилад має спеціально оформлену інструкцію з користування. Таким чином, студенти можуть одразу ж на місці практично освоювати апаратуру.

На придбання апаратури для цього центру ректорат виділив 76 тис. грн. Нові меблі, які встановлені в аудиторії, виготовлені у власній столярній майстерні університету.

«Завдяки таким навчально-практичним центрам наші студенти можуть навчатися не лише за книжками, а й безпосередньо побачити апаратуру, з якою вони будуть працювати в майбутньому, освоїти її, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Сьогодні подібні навчально-практичні центри є не просто на кожному факультеті, а практично на всіх кафедрах нашого університету. Вони є різними за своїми масштабами. Так, навчально-практичний центр стоматологічного факультету розміщений у 18 навчальних кімнатах. Ми продовжуємо їх створювати, щоб наші студенти отримали якомога якіснішу освіту та підготовку до майбутньої трудової діяльності».

До теми: Відкриття унікальної лабораторії у Франківську. Перевірити якість олії чи питної води зможе кожен бажаючий 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #навчально-практичнийцентру«Гігієнатаекологія»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...