• Головна
  • Кошти на закупівлю мийних засобів в навчальних закладах так і не виділили. Активісти звернулися до прокуратури
08:52, 26 квітня 2017 р.

Кошти на закупівлю мийних засобів в навчальних закладах так і не виділили. Активісти звернулися до прокуратури

Розмови про те, що батькам більше не потрібно буде здавати гроші на мийні засоби для дітей йдуть ще з кінця 2016 року. пройшло майже півроку, а жодної копійки на це з бюджету виділено не було.

Активісти з ГО "Мами Прикарпаття" зробили відповідні запити на опублікували результати, пише 0342.ua.

Чому батьки продовжують здавати гроші на засоби гігієни в школах і садках, якщо на них виділено кошти з міського бюджету?

На зустрічі активістів ГО «Мами Прикарпаття» з міським головою у лютому 2017 року представник Департаменту освіти і науки Микула Н.П. запевнила присутніх, що виділених коштів (майже 3 млн грн) вистачить для забезпечення мийними і дезінфікуючими засобами (мило, туалетний папір, засоби для миття посуду, поверхонь, підлоги, вікон, туалетів тощо) усіх дитячих садків міста до травня 2017 року включно, тобто в батьків не буде необхідності і надалі закуповувати дані засоби за власний кошт. На сьогодні батьки продовжують закуповувати чи фінансують дану потребу у закладах освіти.

Станом на 7 квітня поточного  року потреби дитячих садків Івано-Франківська для придбання вищезгаданих засобів (тобто за КЕКВ 2210) профінансовано так і не було. Зрештою, відсутня відповідна інформація про закупівлю також на сайтах.

Керівник ГО "Мами Прикарпаття" Мар'яна Вершиніна каже, що наразі Департамент освіти проводить закупівлю соди, туалетного паперу і мила без тендеру, тобто на суму не більше 50 тисяч гривень. "Цього не вистачає і не зрозуміло, як ці закуплені товари розприділяються в той чи інший садок. На все решту кошти досі садки не отримали" — стверджує Вершиніна. 

Члени ГО "Мами Прикарпаття" вимагають від прокуратури Івано-Франківська: здійснити перевірку виконання Департаментом освіти і науки Івано-Франківського МВК своїх прямих обов’язків у забезпеченні належного рівня надання освітньої послуги; перевірити відповідність займаній посаді керівника департаменту та притягнути до відповідальності посадових осіб відповідальних за своєчасне забезпечення ДНЗ та школи мийними, дезінфікуючими засобами, іншими господарськими предметами та інвентарем, канцелярією, іграшками тощо.

Слід зауважити, що, за даними представника колегії Міністерства освіти та науки України Сергія Горбачова, у 2016 році органи освіти і науки Івано-Франківської області не використали 75 мільйонів гривень коштів державних субвенцій на потреби закладів освіти. 

Кошти на закупівлю мийних засобів в навчальних закладах так і не виділили. Активісти звернулися до прокуратури, фото-1

З відповідними запитами до Державної казначейської служби звернулися активісти столичної громадської організації "Батьки SOS", з якими співпрацюють франківські активісти з ГО "Мами Прикарпаття". Як зазначає Мар'яна Вершиніна: "По таблиці видно, де батьківська громада працює найактивніше, адже там найменший залишок коштів". 

Кошти на закупівлю мийних засобів в навчальних закладах так і не виділили. Активісти звернулися до прокуратури, фото-2

До теми: Коли добровільні внески перестають бути добровільними. Мами Франківська про "грошові побори" в школах і садочках

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #мийнізасоби #коштизбюджету #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...