• Головна
  • Іноземні медики розповіли про медичну реабілітацію
12:45, 26 квітня 2017 р.

Іноземні медики розповіли про медичну реабілітацію

В рамках проведення міжнародного наукового-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір» в медичному університеті провели круглий стіл на тему медичної реабілітації. Іноземні гості поділилися досвідом  та розповіли перспективи розвитку реабілітації в Україні. 

З темою "Психологічна реабілітація" виступила директор клініки відновного лікування Східно- Таллінської центральної клінічної лікарні Меєлі Мумма. Естонський лікар зазначила, що їхні методи дозволяють після тривалої реабілітації людині справитися з усіма потребами життя. Медик розповіла про історію жінки, якій ампутували ноги та руку, та попри це жінка зараз вже самостійно може ходити в магазин, куховарити тощо.

За словами іноземних реабілітологів, здоров’я однієї людини залежить від десятка медиків, тому потрібно прикласти багато зусиль для «поставити на ноги» одного військового.  

Про кількісну оцінку ушкоджень з метою подальшої реабілітації виступили гості з Словаччини, Радослав Морохович та його колега Нікіта Бобров. Реабілітологи розповіли про свої методи лікування хворих. Вони пропонують для хворих одразу ж при потраплянні в лікарню, складати спеціальну систему "Трамарегістр"по лікуванню та реабілітації. За їхніми словами, ця система може спрогнозувати стан здоров’я та оцінює якість надання медичних послуг пацієнтам. 

Іноземні гості порекомендували українським колегм запровадити реєстри лікарів та пацієнтів, а потім вже приступити до створення системи "Травмрегістру". Також, одним з найважливіших впроваджень, словацькі реабілітологи вважають створення для кожного лікаря його власної печатки та коду, згідно яких медик буде нести відповідальність за лікування хворого.

Читайте також:В Івано-Франківську обговорили реформу системи охорони здоров’я. ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківськ #лікарі #реабілітація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...