• Головна
  • Дяки Прикарпаття підвищили свою кваліфікацію церковних співців. ФОТО
13:05, 26 квітня 2017 р.

Дяки Прикарпаття підвищили свою кваліфікацію церковних співців. ФОТО

Вчора, 25 квітня, у Франківську пройшов перший з'їзд архієпальних дяків, метою якої було покращення діалогу між представниками УГКЦ та покращення професійних навичок останніх.

Організаторами зустрічі виступив Дяківсько-регентський інститут ІФБУ, Літургійна комісія Івано-Франківської Архієпархії та відповідальний за церковний спів прот. Тарас Огар.

Учасники з’їзду поділилися для праці в малих групах та підвели підсумки. Крім того для присутніх був організований майстер-клас з вокалу і хорового співу, після якого кожний бажаючий міг пройти індивідуальне прослуховування. На завершення усі присутні дяки та регенти Архієпархії своїм співом допомагали отцями Івано-Франківської Духовної семінарії співслужити богослуження Вечірні.

Плодом даного з’їзду стала організація при Дяківсько-регентському інституті річних курсів підвищення кваліфікації. Усі дяки та регенти були поділені на категорії за рівнем кваліфікації та місцем служіння (об’єднано кілька деканатів  в кущі).

Форма навчання — заочна (8 зустрічей на рік, кожна з яких базуватиметься на вивченні піснеспівів — одного гласу), зустрічі будуть відбуватися 1 раз на місяць і включатимуть лекції з уставу, літургіки та літургійного співу, а також індивідуальні заняття з вокалу чи при потребі з диригування. 

9_69_79_49_59_39_29_189756431

Читайте також: Івано-Франківськ готується до фестивалю "Вгору серця-2017"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #дяки #церковніспівці #з'їзд #вокал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...