
16:30, 27 квітня 2017 р.
Через аварію таксі в Калуші серйозно травмовано трьох людей. Поліція з'ясовує обставини ДТП. ФОТО
Правоохоронці встановлюють подробиці аварії, через яку таксі марки "Пежо Експерт" "злетіло" зі сходів і в'їхало задньою частиною в кут будинку.
Нагадаємо, що ДТП трапилося вчора близько 9 години ранку. Водій не впорався з керуванням.
З травмами, отриманими внаслідок ДТП трьох пасажирів госпіталізовано до лікувальних установ райцентру. У 64-річної жительки Калуша діагностовано перелом руки, 32-річний калушанин зазнав перелому поперекового хребця, а 70-річна калушанка — закритої черпно-мозкової травми. Ще чотири пасажири перебуватимуть на амбулаторному лікуванні.
Працівники поліції вивчають усі обставини та встановлюють причину скоєння ДТП з потерпілими — за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України. В його рамках поліцейські, зокрема, перевіряють технічний стан автомобіля та стан здоров'я водія на момент вчинення аварії.
До теми: ДТП біля ринку: зіткнулися автобус і тролейбус. Троє травмованих
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:59
1 березня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:49, 18 лютого
09:33, 26 лютого
09:33, 26 лютого
09:33, 26 лютого
09:33, 26 лютого
live comments feed...