Сьогодні, 5 травня, до Івано-Франківська завітала Міністр освіти України Лілія Гриневич. Вранці чиновниця відвідала місцевий природничо-математичний ліцей, аби побачити новітнє остащення в кабінеті біології, що було закуплено за кошти державної субвенції.

Навчальний заклад Гриневич називає прообразом правильної профільної школи, де діти поглиблено вивчають ті чи інші предмети. І хвалить кількість талановитих випускників, яких готує заклад.

DSCN0062

Міністр освіти України Лілія Гриневич з директором природничо-математичного ліцею Мирославом Бідичаком

На зустрічі з журналістами і дирекцією ліцею Гриневич наголосила, що підтримка природничих наук є приорітетною для Міністерства, адже щороку інтерес учнів до природничих спеціальностей спадає. 

Обладнання, що закупили в кабінет біології, Міністр називає навчальним кроком уперед. 

DSCN0093DSCN0094

"Діти можуть навчатися на дотик. Це спеціальні мультимедійні моделі, які можна порухати, новітні мікроскопи. Вчитель ретранслює зображення зі свого мікроскопу на проектор і таким чином весь клас може спостерігати, що відбувається під лупою. Крім того, ліцейні кабінети фізики оснащені спеціальними цифровими інструментами, де можна моделювати різні експерименти, знімати показники",

пояснює про новітнє обладання у навчальному закладі Міністр освіти.

DSCN0109
Загалом чиновниця наголосила, що багато повноважень Міністерство освіти віддало органам місцевого самоврядування і воно вже не диктує, що потрібно купувати в той чи інший заклад, лише дає рекоментації.

Просто зараз Міністр освіти України зустрічається з освітянами всього міста в адміністрації. Там обговорюють  реформу середньої школи "Нова українська школа", яка розпочнеться з 2018-го року. 

DSCN0060DSCN0070DSCN0079

Міністр запитує учнів про труднощі в навчанні

DSCN0080DSCN0089DSCN0099

Лілія Гриневич вітає ліцеїста — переможця олімпіад

Читайте також:

 Смаль назвав репетиторство в школах ганебним явищем і закликав батьків бути пильними

У школах Прикарпаття можуть відмінити шкільну форму

Івано-Франківськ НовиниІвано-Франківська ЛіліяГриневич природничо-математичнийліцей