
17:00, 6 липня 2012 р.
В Івано-Франківську проведуть молебень на захист української мови
Івано-Франківськ вирішив провести у п'ятницю ввечері молебень на захист української мови, повідомив представник відділу внутрішньої політики Івано-Франківської міської ради.
Планується, що молебень почнеться о 20:00 на Вічевому майдані.
За даними джерела, його ініціатором став секретар міськради Руслан Марцинків. Крім того, Івано-Франківська обласна державна адміністрація просить прокуратуру, МВС і СБУ перевірити законність блокування депутатами місцевих рад від опозиції входу у її будинок, під час чого вони вимагали від чиновників підписати звернення до Президента України з приводу закону про мовну політику.
"Від керівництва обладміністрації склали звернення до міліції, СБУ та МВС. Зараз повинні завізувати", - уточнив представник.
За його словами, за такі дії опозиціонерів передбачена кримінальна відповідальність. Як повідомлялося вчора, 5 липня, керівники Тернопільської та Івано-Франківської ОДА будуть переконувати Януковича ветувати мовний закон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
2 квітня
20:30
1 квітня
17:00
1 квітня
15:54
1 квітня
Оголошення
12:11, 30 березня
08:54, 2 квітня
10
10:23, 31 березня
2

Коментарі